Лукашенко Вікторія Вікторівна

Народилася 1982 р. у м. Києві.

У 2000 р. закінчила із золотою медаллю середню школу № 286 м. Києва, у 2005 р. – Київський міжнародний університет цивільної авіації за спеціальністю «Комп’ютерні системи та мережі» з присвоєнням кваліфікації наукового співробітника (обчислювальні системи), викладача вищого навчального закладу (диплом з відзнакою).

Навчалася в аспірантурі, у 2010 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Методи управління компютерною мережею за наявності затримок управляючої інформації» та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук.

Одночасно з навчанням в НАУ здобула кваліфікацію економіста бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності в Інституті післядипломного навчання НАУ за спеціальністю «Облік та аудит».

Протягом 2003–2011 рр. працювала в НАУ на посадах техніка 2 та 3 категорії на кафедрі обчислювальної техніки факультету комп’ютерних систем Інституту комп’ютерних технологій, асистента та доцента кафедри компютерних систем та мереж.

Автор 20 наукових праць, в тому числі 2 – методичного характеру. та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук. та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук.

Одночасно з навчанням в НАУ здобула кваліфікацію економіста бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності в Інституті післядипломного навчання НАУ за спеціальністю  «Облік та аудит».