Відбувся кваліфікаційний екзамен здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

27-28 вересня 2023 року на кафедрі комп’ютерних систем та мереж Факультету компʼютерних наук та технологій Національного авіаційного університету відбувся кваліфікаційний екзамен здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Компʼютерні системи та мережі» спеціальності 123 «Компʼютерна інженерія». Під час захисту здобувачі вищої освіти продемонстрували набуті під час навчання теоретичні знання, практичні навички й уміння, що необхідні фахівцеві у сфері компʼютерних систем та мереж.
Бажаємо подальших успіхів у всіх сферах життя і сподіваємося, що наші студенти займуть гідне місце на ринку праці!