Компанія «Хуавей Україна» вручила дипломи студентам, які пройшли навчанняза програмою дуальної освіти

24 квітня 2024 року компанія «Хуавей Україна» підбила підсумки третьої програми дуальної освіти для студентів технічних університетів. Цьогоріч до проєкту, в якому вже брали участь Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), долучився Національний авіаційний університет (НАУ).

Національний авіаційний університет представляли троє студентів.  Двоє студентів з кафедри комп’ютерних систем та мереж  Факультету комп’ютерних наук і технологій групи КС-332Б(А) Вікторія Гедз та Назарій Семеняк.

Протягом трьох місяців учасники програми дуальної освіти вивчали основи роботи із сучасним телекомунікаційним обладнанням Huawei. За цей період вони здобули знання за трьома напрямами: радіопланування мереж мобільного зв’язку, бездротові технології та дата-центри. Наприкінці програми студенти склали фінальний іспит і отримали оцінки, які підтверджують нові навички в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ).

Формат дуальної освіти передбачає поєднання теоретичних і практичних занять, під час яких студенти опановують нові навички на прикладі конкретних робочих завдань. Перевагами такої форми навчання є інформування про сучасні тренди галузі, обмін ідеями та спілкування з експертами технологічної сфери, вивчення принципів роботи мобільних технологій. Критеріями відбору були високий рівень володіння англійською, бажання навчатися й працювати у сфері ІКТ та технічні знання.