Випуск магістрів кафедри

01 лютого 2024 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам кафедри комп’ютерних систем та мереж Факультету комп’ютерних наук та технологій.
Після півторарічного навчання, виконання навчального плану, успішного захисту кваліфікаційних робіт 33 випускники-магістри денної форми навчання спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія ” ОПП «Комп’ютерні системи та мережі» отримали дипломи освітнього ступеню “Магістр”, у тому числі – 3 з відзнакою.
Ми бажаємо випускникам миру, успіхів у професійній самореалізації, нових звершень та справжнього людського щастя. Нехай отримані компетентності, знання, навички, розвинені здібності завжди допомагають Вам!
У добру щасливу путь фахового життя, дорогі випускники!