Участь у програмі підвищення кваліфікації “Carpathian Winter Cybersecurity Week 2024”

З 24 по 27 січня 2024 року доцент кафедри Вікторія Лукашенко, старший викладач кафедри Наталія Журавель, асистент кафедри Олександр Чижов та студентка кафедри Анастасія Васильчишина  прийняли  участь у програмі підвищення кваліфікації “Carpathian Winter Cybersecurity Week 2024”, SCSA (с. Велятино Закарпатської області). Серед заходів були: –  Міжнародна науково-практична конференція Third International Conference on Cyber Hygie ne & Conflict Management in Global Information Networks (публікація у періодичному виданні CEUR Workshop Proceedings з подальшим індексуванням в БД Scopus). – Всеукраїнська науково-практична конференція “Кіберзахист особи, суспільства та держави” (конференція сателіт). – Круглий стіл “Проблеми кіберзахисту держави в умовах війни”.